Select Page

O nas

Wielu naszych klientów ceni naszą solidność i fachową obsługę. Naszym odbiorcą oferujemy elementy elektroniczne oraz usługi wysokiej jakości.

Blisko 30 lat doświadczenia

Firma powstała w 1991 roku w garażu. Historia naszej rodzinnej firmy rozpoczęła się pod koniec lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, od sprzedaży komponentów elektronicznych na giełdach Krakowa i Warszawy.

OD 1991 roku

Wysokie standardy i przystępne ceny jakie sobie wówczas narzuciliśmy sprawiły, że z początkiem lat dziewięćdziesiątych udało nam się założyć nasz pierwszy zakład specjalizujący w elektronice. Był to dla nas niewątpliwy sukces, który jedynie jeszcze bardziej zmotywował nas do starań aby dalej móc wychodzić naprzeciw zapotrzebowaniom naszych klientów.  Lata wytężonej pracy sprawiły, że dwudziesty pierwszy wiek mogliśmy powitać przeprowadzką do nowego, bardziej przystępnego i w pełni profesjonalnego serwisu zakładając w pełni funkcjonalny serwis www.

Do dnia dzisiejszego zajmujemy się sprzedażą elementów elektronicznych, rozkodywaniem radi oraz pełną diagnostyką i elektroniką samochodową dla szerokiego rodzaju odbiorców. Naszymi kontrahentami są  klienci indywidualni, oraz inne firmy.

Wielu naszych klientów ceni naszą solidność i fachową obsługę. Naszym odbiorcą oferujemy elementy elektroniczne oraz usługi wysokiej jakości.

Rodzajów Samochodów

Liczba Kodów

Lat Doświadczenia

Radio Kody

Email

radiocodeservice@gmail.com

Wyślij Wiadomość